Rektörümüzden Akademisyenlerimize teşekkür belgesi
21 Haziran 2019 20:17

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, SCI-SSCI ve AHCI’e kaynak teşkil eden dergilerde yayımlanan makaleleri ile uluslararası alanda Üniversitemize katkı sağlayan akademisyenlerimize  teşekkür belgesi verdi.

Rektörlükte düzenlenen programa, Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Tekin, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Aydın Karapınar ve Prof. Dr. İlhan Üzülmez ile akademisyenlerimiz katıldı.

Rektör Prof. Dr. Yusuf Tekin, uluslararası alanda Üniversitemize katkı sağlayan akademisyenlerimize içtenlikle teşekkür ettiğini belirterek, “Bu türden akademik yayın ve vasıf açısından Türkiye’de saygın bir yer edinen Üniversite olmayı hayal ediyoruz. Bunun için çaba sarf edeceğiz. Ben de idareci olarak bu konuda üzerimize ne düşerse yapmayı bütün ortamlarda taahhüt ettim. Bir kez daha taahhüt ediyorum. Biz ancak hep birlikte birbirimize destek olarak bu işleri yapabiliriz. Hayal ettiğimiz Üniversiteyi kurabiliriz” dedi.

Üniversitemizin, akademisyenlerin ve öğrencilerin katkılarıyla büyüyecek bir Üniversite olmasını arzuladığını söyleyen Rektör Tekin, “Bugün de sizin bu anlamdaki emeklerinizin ve katkınızın karşılığı değil kuşkusuz ama biz de sizin bu çabanızı, kendi imkanlarımız doğrultusunda takdir ettiğimizi belirtmek için sizi buraya davet ettim. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber-Fotoğraf: Fatma Sena Yaman

Teşekkür Belgesi alan Akademisyenlerimizin fotoğrafları için tıklayınız